שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מה זה נינוח?

אתר NINOAH המופעל ע"י טי.אל.וי שופס הינו פלטפורמה למכירות דרך האינטרנט, אנחנו בנינוח עסוקים כל הזמן בחיפוש אחר מוצרים מקוריים עבורכם שיעזרו לכם להירגע ולהיות נינוחים, לפרוק לחצים ולחזור להיות שלווים.

האם הקניה בטוחה ?

כל קנייה אשר מתבצעת באתר הינה בטכנולוגיית אבטחת מידע ותקנים מתקדמים ומובילים בעולם אבטחת טרנזקציות כספיות.הפרטים אשר איתם הינך מבצע את הרכישה אינם נשמרים במערכת ואינם מועברים לצד שלישי. הרכישה מבוצעת באמצעות PayPal אשר מאפשרת רכישה פשוטה ומאובטחת, כולל רכישה בכרטיס אשראי ללא פתיחת חשבון PayPal.

האם ניתן לאסוף בעצמי את המוצר ?

לא ניתן להגיע לאסוף מאיתנו מאחר והמוצרים לא מוחזקים אצלנו במלאי אלא נשלחים אל הלקוח ישירות ע"י הספק.

תוך כמה זמן יגיע המוצר ?

כל החבילות נשלחות באמצעות שילוח בינלאומי מהירChina EMS (ePacket)  זמן המשלוח הוא 7-35 ימי עבודה ממועד משלוח החבילה. בתקופות החגים הסיניים, במהלך חודש פברואר ובתקופת מבצעי יום הרווקים הסיניים, Black Friday ו- Cyber Monday ייתכנו עיכובים בזמני המשלוח.

האם ניתן לעקוב אחר המשלוח ?

כמובן, לאחר משלוח החבילה בפועל ע"י הספק, תקבלו במייל את מס' המעקב לחבילה. ניתן לעקוב אחר המשלוח, ע"י הזנת מס' המעקב בעמוד מעקב הזמנות.

ביצעתי הזמנה באתר, האם אני יכול לבטל אותה ?

ניתן לבטל את ההזמנה כל עוד החבילה לא נשלחה בפועל ע"י הספק. ביטול לאחר משלוח החבילה, יוכל להעשות רק לאחר קבלת החבילה בפועל והחזרתה בדואר אל הספק עלידי הלקוח ועל חשבונו. במידה והינך מעוניין לבטל את ההזמנה, יש לפתוח פניה בשרות הלקוחות.

שאלות ותשובות

לא הצלחת למצוא תשובה לשאלתך ? אנא פנה אל שרות הלקוחותצור קשר